Můj dekor

Reference

Zaslané fotografie a kladné recenze od našich snoubenců jsou pro nás vždy velkou odměnou. Je to to co nás ujišťuje, že naše práce má smysl. Děkujeme všem za zpětnou vazbu.

Marika a Matěj

Dobrý den Evo a Lucko, ještě jednou bych Vám rád poděkoval za výborně odvedenou práci. Děkuji za Vaše nasazení, přístup, krásné detaily i pomoc ve všech směrech. Myslím, že takhle přesně má vypadat profesionálně odvedená práce a moc si toho vážíme a děkujeme. Jak to jen bude možné, budeme Vás doporučovat dál.

Hanka Ehrlichová

Dobrý den děvčata, chtěli by jsme vám s manželem moc poděkovat za nádherné květiny a za zapůjčení všech dekorací. Jste moc šikovné a my jsme moc rádi, že jste pro nás udělali tak nádherné květiny a výzdobu slavobrany a stolečku :-) Mockrát vám děkujeme. A každému kdo plánuje svatbu a nemá a nebo neví kde si nechat udělat květiny tak za nás 100% holky z Můj Dekor. :-) Děkujeme díky vám byl ten den barevnější a krásnější. :-)

Lucie Koubová

Ještě jednou bych chtěla moc poděkovat za nádhernou výzdobu na naší svatbě. Byla přesně podle mých představ. Pokud hledáte někoho kdo je precizní, rozumí tomu co dělá a udělá vše co si budete přát neváhejte dámy oslovit. Navíc jsou ještě usměvavé a milé a že takových lidí je dneska málo… L+P Koubovi

Ivanka Procházková

Doporučuji! Profesionální přístup k zákazníkovi a kvalitní služby a super ceny. Jsem Vám opravdu vděčná za Váš úžasný přístup a rady, díky Vám jsme měli nádhernou výzdobu na svatbě. Ještě jednou veliké díky a budu Vás všude vřele doporučovat.

Pavla Fuková

Holky moc doporučuji. Vytvořily nám nádhernou výzdobu. Musím vyzdvihnou jejich pohotovost a flexibilitu, když jsme museli překopat celou výzdobu 3 dny před svatbou a to ještě uklidňovaly mně, že všechno dobře dopadne. Ještě jednou děkuji a přeji ať se daří.

Kateřina Prokopová

Holky mi pomohly splnit si sen o krásné svatbě. Patří jim veliké DÍKY za jejich obrovskou ochotu, nápaditost a vstřícnost. I přesto, že jsem holky oslovila poměrně na poslední chvíli, dokázaly mi naprosto vyjít vstříc a vše jsme společně dovedli k dokonalosti. Mají skvělý a zodpovědný přístup, veškeré schůzky proběhly dle domluvy a byly nesmírně příjemné, jak holky tak i jejich ateliér. Od holek jsme si půjčovali svatební dekorace a měli jsme od nich veškerou květinovou výzdobu, která byla naprosto DOKONALÁ ❤️!! Všechno vyšlo jak mělo a já jsem nesmírně potěšena, že holky jejich práce baví, že jí dělají a jsou tady pro nás nevěsty, které si přejí mít svůj den krásný. Děkuji za to, že jste se podíleli na naší svatbě :-).

Danča a Bohouš

Můj Dekor- profesionální jednání, originální nápady, skvělá organizace práce a času! Za nás jednoznačně doporučujeme sesterské duo Lucka a Eva! Holky, děkujeme, byly jste boží! Vámi nazdobená svatba mě dojala k slzám (štěstí????). Danča

Veronika a Roman

Můj dekor jsme si vybrali na výzdobu naší svatby a vše bylo opravdu nádherné. Chvála přicházela i od všech hostů. V den svatby jsme se nemuseli o nic starat a vše bylo perfektně připravené. Ještě jednou děkujeme a doporučujeme i ostatním ????

Lenča Radilová

Můj Dekor určitě doporučuji! Výborná komunikace, naplánování, vypracování. Vše bylo podle představ. Moc díky za krásné dekorace podle našich přání! ????????

Jiřina Stránská

Naprosto dokonalé květiny. Můj Dekor byl jasná volba. Ani na vteřinu jsem nepřemýšlel o jiné firmě a ani na vteřinu jsem nezapochybovala. Holky vědí, co dělají. Dělají to s láskou a citem☺ moc vám fandím a přeju mnoho stejně spokojených zákazníku

❤Děkuju za vše❤

Helena Giebelstein

Stále nemáme slov, jak nádhernou výzdobu holky z Můj Dekor vytvořily! Vše bylo podle našich představ. Komunikace skvělá, rychlá..! Hosté o výzdobě mluví i dnes, několik dní po svatbě ???? DĚKUJEME ZA VŠECHNO ????

Lenka Jůzová

Holky, ještě jednou velké díky za přenádhernou květinovou výzdobu v náš svatební den. Vše bylo naprosto dokonalé a podle našich představ ☺. S holkami byla skvělá a rychlá domluva s přátelským přístupem - přesně věděly, co máme na mysli a daly tomu ucelenou podobu. Přesto výsledek předčil naše veškerá očekávání ❤. Nemohli jsme si vybrat lépe! ☺

Stále nemáme slov, jak nádhernou výzdobu holky z Můj Dekor vytvořily! Vše bylo podle našich představ. Komunikace skvělá, rychlá..! Hosté o výzdobě mluví i dnes, několik dní po svatbě ???? DĚKUJEME ZA VŠECHNO ????

Zuzana Zélenková

Ještě jednou moc děkuji za profesionální přístup, skvělé nápady a trpělivost, kterou s námi Lucka a Eva měly. Obě děvčata se velmi rychle vžila do naší představy a díky květinové výzdobě nám vykouzlila pohádkovou svatbu. Jste úžasné ☺

Jana Dospělová

Moc děkuji holkám za nejkrásnější květinovou výzdobu na svoji svatbu. Dle pár informací přesně odhadly můj vkus a při předávání květin jsem byla až dojatá. Jsou šikovné, příjemné a velice ochotné. ????????

Zuzka a Honza

100% doporucuji vsem co chteji mit svatbu a jeji vyzdobu podle svych snu ????. Holky nam pomohly s celkovou realizaci vyzdoby, ktera vytvorila nezapomenutelnou svatebni atmosferu a diky nim byla proste skvela. Libila se nam jejich kreativita a super napady…nic pro ne neni problem. Jejich profesionalita a mily pristup nam ulehcili veskere svatebni zarizovani.

  • Reference
  • Reference
  • Reference
  • Reference
  • Reference
  • Reference
Kontakty

+420 728 916 097

Úplné kontaktyfacebook můj dekorfacebookinstagram můj dekorinstagram
Ptejte se / pište nám