Můj dekor

Pronájem prostor

Pronájem prostor

Hledáte výjimečný prostor pro vaše kreativní, obchodní nebo teambuildingové akce? Představujeme vám jedinečnou příležitost pronajmout si multifunkční prostor, který je jako stvořený pro uspořádání workshopů, prezentaci značek a produktů, fitness aktivity nebo pro inspirativní setkávání s kolegy či klienty.

Nabízíme k jednorázovému pronájmu novostavbu s prostornou hlavní místností s dostatkem přirozeného světla, která je ideální pro workshopy, školení, přednášky nebo jako showroom pro vaše produkty. Součástí nemovitosti je kuchyň, kde si můžete připravit občerstvení pro účastníky vašich událostí, WC pro maximální komfort a technická místnost, která poskytuje dostatečné zázemí pro vaši akci. K dispozici jsou také stoly a židle až pro 20 osob, výstavní regál, LED projektor a plátno.

Prostor je flexibilní a přizpůsobitelný podle vašich představ a potřeb. Máte možnost uspořádat zde jak krátkodobé, tak i opakované akce. Vybavení prostoru lze upravit tak, aby odpovídalo charakteru vaší akce, ať už se jedná o netradiční workshopy, produktové prezentace nebo fyzické aktivity. Po předchozí domluvě si u nás můžete zapůjčit další vybavení.

LOKALITA

Nemovitost se nachází v příjemné a snadno dostupné lokalitě. Najdete nás na Vysočině v malé vesničce jménem Samšín, která leží 20 minut od sjezdu z dálnice D1. Exit 75 Hořice a exit 81 Koberovice. U objektu je možnost pohodlného parkování.

Adresa: Samšín 3, Pacov 395 01.

 Jako zpestření pro Vaše hosty nabízíme od poloviny července do poloviny září možnost návštěvy naší Borůvkové farmy.

Nenechte si ujít příležitost pronajmout si tento exluzivní prostor, který vám poskytne nejen funkční zázemí, ale i inspirativní atmosféru pro vaše akce. Pro další informace a prohlídku nemovitosti nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se na spolupráci a na to, že budeme součástí vašeho úspěchu!

CENÍK

Pro zaslání konkrétní cenové nabídky nás prosím kontaktujte.

KONTAKT

Telefonicky

Lucie Papežová
+420 728 916 097

Eva Princová
+420 721 071 346

Přes email

info@mujdekor.cz

Kontaktní formulář

Samšín 3, Pacov 395 01
www.mujdekor.cz

Pronájem prostor
Pronájem prostor
Pronájem prostor
 
Kontakty

+420 728 916 097

Úplné kontaktyfacebook můj dekorfacebookinstagram můj dekorinstagram
Ptejte se / pište nám